عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ | علت و نحوه رفع آن

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را می توانید با کدهای خطایی که ماشین لباسشویی روی صفحه نمایشگر خود نشان می دهد، تشخیص داده و برطرف نمایید. در صورتی که مشکل دستگاه شما اساسی بوده و نیازمند فردی متخصص در این زمینه هستید، بدون دست زدن به قطعات ماشین لباسشویی، با متخصصین آچارکار تماس بگیرید تا تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران را به طور تخصصی تعمیر نماید.

ماشین های لباسشویی سامسونگ با قطعات الکترونیکی با کیفیت و تکنولوژی بالایی مونتاژ می شوند. بنابر آماری که شعبه های مختلف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ارائه داده اند، در عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ ، خرابی قطعات الکترونیکی از جمله برد و سیم کشی، کمتراز سایر قسمت های ماشین لباسشویی بوده است.

ما برای رفاه حال شما عزیزان که ماشین لباسشویی سامسونگ را برگزیده اید، در این مقاله برخی عیب های معمول و متداول که برای ماشین لباسشویی سامسونگ به وجود می آید را شرح می دهیم.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ – تخلیه نادرست

برای عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ که دچار این مشکل شده است، ابتدا سیستم تخلیه را مورد بررسی قرار دهید. از شایع ترین دلایل به وجود آمدن این مشکل، عملکرد نامناسب لوله انشعاب مسدود شده یا پمپ است. برای حل این مشکل ابتدا ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و شیرهای آب ورودی را ببندید. شیلنگ ها را از نقطه اتصال جدا کرده و با فشار دادن دکمه قفل مرکزی ، کشویی شوینده را بردارید.
دریچه فیلتر تخلیه را که در قسمت جلوی ماشین لباسشویی در قسمت پایین قرار دارد باز کنید. حال آب را خالی کنید و فیلتر را نیز تمیز نمایید. ماشین لباسشویی را روی یه طرف قرار داده تا به قسمت زیر آن دسترسی داشته باشید. پمپ و لوله انشعاب را بررسی کرده و گیره های محکم لوله را شل کنید. پیچ های محکم پمپ را باز کنید و بعد از برداشتن پمپ، آن را از نظر مسدود شدن بررسی کنید. لوله را از لحاظ آسیب دیدگی با دقت مورد بررسی قرار دهید و اگر لوله یا پمپ از کار افتاده است، با آچارکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
تخلیه نادرست ماشین لباسشویی سامسونگ

روشن نشدن ماشین لباسشویی و عدم کارکرد دکمه های کنترل

یکی از مواردی که در عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ با آن مواجه می شویم عدم کارکرد دکمه ی کنترل آن است. اگر ماشین لباسشویی روشن نشود و حتی با فشردن دکمه های کنترلی آن باز هم هیچ عکس العملی از خود نشان ندهد، به احتمال زیاد صفحه کنترلی معیوب شده است. اگر لباسشویی شما قدیمی است ممکن است دکمه های آن فرسوده شده باشد و یا اینکه گیر کرده باشند.
اگر ماشین لباسشویی شما شامل هیچ کدام از موارد ذکر شده نباشد، برد الکترونیکی سیستم دچار مشکل شده است. تعمیرات برد ماشین لباسشویی کاری تخصصی است و اصلا ساده نیست. بنابراین در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی بلافاصله با آچارکار تماس گرفته و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

به طورکلی طبق آمار اعلام شده خرابی سیستم گرمایشی 54 درصد از معایب لباسشویی ، سایش تسمه چرخشی 21 درصد و خرابی شیرهای ورودی 12 درصد درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی از سوی مشتریان را شامل می شود. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود می توانید با تیم متخصص آچارکار تماس بگیرد.

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام شروع به کار لرزش دارد و سر و صدا ایجاد می کند، عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ اینگونه است که ابتدا دستگاه را بررسی کنید. مطمعن شوید که به درستی و محکم روی زمین نصب شده است و به عبارتی تراز می باشد. دلیل دیگر ایجاد سر و صدای غیرمعمول می تواند فرسودگی یاتاقان باشد که مشکلی جدی محسوب می شود. برای جایگزینی یاتاقان وعوض کردن آن، باید مدل ماشین لباسشویی خود را بشناسید و یاتاقان مناسب آن را تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *