تعمیرات برد یخچال امرسان

تعمیرات برد یخچال امرسان | تضمینی با قیمت مناسب

تعمیرات برد یخچال امرسان کاری بسیار تخصصی است. بنابراین برای انجام آن از تعمیرکاران آچارکار که متخصص در زمینه تعمیرات انواع برندها و مدلهای یخچال و یخچال فریزر هستند، کمک بگیرید. یخچال امرسان ازجمله تولیدات داخلی است که با تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالا ساخته شده است و سرویس آن نیاز به تخصص و مهارت بالا دارد. به خاطر داشته باشید بهتر است تا جایی که امکان دارد به جای اینکه برد یخچال را به طور کامل تعویض کنید، آن را تعمیر کنید. زیرا این کار هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی آن خواهد داشت. از طرفی تعمیرات به موقع برد یخچال باعث می شود به سایر قسمت ها آسیب نرسد و به این ترتیب طول عمر یخچال بیشتر خواهد شد.

چگونگی تعمیرات برد یخچال امرسان

تعمیرات برد یخچال امرسان به نوع مشکلی که برای آن به وجود آمده است، بستگی دارد. شرکت امرسان یک شرکت ایرانی است که از سال 66 ساخت یخچال فریزر را شروع کرده است. یخچال های امرسان دارای یک برد الکترونیکی هستند که کلیه عملکردهای یخچال را کنترل کرده و می توان گفت شبیه مغز انسان عمل می کند. از آنجا که برد تمام فعالیت های یخچال را کنترل می کند می توان گفت که خراب شدن هر بخش از یخچال ممکن است ناشی از خراب شدن برد آن باشد. اما بهتر است برای تعمیرات برد یخچال ابتدا مطمئن شویم که مشکل به وجود آمده برای یخچال حتما به خاطر خرابی در برد است. در اینجا برای آگاهی شما عزیزان، برخی از مشکلاتی که به دلیل خرابی برد به وجود می آید را بیان می کنیم.

کار کردن فن با وجود خاموش بودن کمپرسور

اگر کمپرسور خاموش است و درعین حال، فن کار می کند، خنک شدن یخچال به خوبی انجام نمی شود و مشکل از برد، کمپرسور و یا رله استارت است. یخچال را از برق جدا کنید. رله استارت را بیرون آورده و چند مرتبه تکان دهید. اگر صدایی از آن به وجود آمد، پس این قطعه دچار مشکل شده است. در غیر این صورت برد را نگاه کنید اگر در اتصالات آن مشکلی بود، با گروه آچارکار تماس بگیرید و تعمیرات برد یخچال امرسان را به آن ها بسپارید.

تعمیرات یخچال امرسان

آچارکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید سامسونگ آماده است تا خدمات مربوط به سرویس، تعمیرات و عیب یابی یخچال های فریزر سامسونگ را برای شهروندان تهران در منزل و محل انجام دهد.

صدای غیرطبیعی موتور یخچال

اگر صداهای غیر طیبعی از موتور یخچال شنیدید و یا اینکه یخچال خنک نمی کند، احتمالا مشکلی در برد آن ایجاد شده است. پس یکی از مشکلاتی که با به وجود آمدن آن می توانید حدس بزنید که برد یخچال امرسان شما خراب شده است، صداهای عجیب یخچال است.

یخچال امرسان روشن نمی شود

اگر با زدن دو شاخه یخچال به پریز برق یخچال روشن نشد و شروع به کار نکرد، اول مطمئن شوید پریز سالم است و برق جریان دارد. در صورت سالم بودن پریز برق، احتمال خراب بودن موتور خیلی کم است چون باید یخچال حداقل روشن شود. پس به احتمال خیلی زیاد برد یخچال خراب است. حال اگر یخچال امرسان شما به طور خودکار خاموش و روشن بشود نیز مشکلی در برد یخچال به وجود آمده است و شما نیاز به تعمیرات برد یخچال امرسان دارید. زیرا این مشکل می تواند به موتور یخچال آسیب بزند.

هزینه تعمیرات برد یخچال امرسان

بعد از اطمینان از اینکه مشکل یخچال به دلیل خراب شدن برد آن است، هزینه تعمیرات برد یخچال امرسان متفاوت خواهد بود. تعمیرکاران آچارکار با توجه به مشکلی که برای برد یخچال شما به وجود آمده است و نیاز به تعمیرات و یا تعویض برد، مبلغ پرداختی را به شما می گویند.
از دیگر مواردی که ممکن است به خرابی برد یخچال مربوط باشد عبارتند از: کار نکردن فن اواپراتور، کدهای خطایی که بر روی نمایشگر یخچال ظاهر می شود، خنک شدن نامتعادل یخچال و…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *