تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ با ضمانت در تهران

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ و عیب یابی آن نیازمند دانش و توانایی تخصصی است. همه دستگاه های الکترونیک دارای یک برد هستند که تمام قطعات و اجزا را تحت کنترل خود دارند و خرابی آن عملکرد دستگاه را مختل می کند. در مدل های جدید ماشین های لباسشویی سامسونگ تکنولوژی تخصصی تر شده اند و چون از همه لحاظ پیشرفته تر از قبل است بعد از نقص فنی که ایجاد شد حتما تکنسین متخصص آن را تعمیر کند و بهتر است آن را دستکاری نکنید و به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ باشید.

برد ماشین لباسشویی مرکز پردازش سایر قسمت های دستگاه است و باتوجه به برنامه شست و شو از جمله درجه حرارت و تایم شست و شو که کاربر به دستگاه می دهد، برد دستگاه آن را پردازش کرده و به قسمت های مختلف سیگنال می فرستد و دستور شست و شو می دهد و باتوجه به ارتباط برد با سایر قسمت ها باید به این قضیه توجه داشت که اگر تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ اشتباه و یا ناقص باشد آسیب زیادی چه از نظر فنی و چه از نظر مالی به وجود می آورد در نتیجه برد در ماشین لباسشویی بسیار حساس و مهم است و اگر آسیب ببیند حتی ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد.

نشانه های خرابی برد لباسشویی سامسونگ

هشدار، تعمیرات لوازم الکترونیک دستگاه ها و تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ می تواند خطرناک باشد و باید اطمینان داشته باشیم که از وسایل ایمنی و ابزار صحیح و راهنماهای مناسب برای تعمیرات استفاده کنیم. جهت عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید نشانه های زیر را در نظر داشته باشید:

 • گردش شست و شوی لباس ها بسیار آهسته و کند است.
 • با فشار دکمه start درب لباسشویی قفل شده ولی برنامه اجرا نمی شود.
 • آب ماشین لباسشویی گرم نمی شود.
 • داغ شدن بیش از حد آب در هنگام شست و شوی در ماشین لباسشویی.
 • پنل نمایشگر و یا چراغ ها به حالت چشمک زن و یا کم نور باشند.
 • در موقع کار دستگاه خاموش شود.
 • در هنگام زدن دوشاخه به پریز برق یا روشن کردن کلید power دستگاه اتصالی کرده و فیوز بپرد.
 • گردش شست و شو با دور غیر طبیعی و یا تند تر از حد باشد.
 • آبگیری لباس ها در ماشین لباسشویی قطع نمیشود و دائم آبگیری می کند.
 • لباس ها را بعد از شست و شو آبگیری نمی کند.
 • از حالت قفل کودک بعد از شست و شو خارج نمی شود.
 • بعد از تمام شدن کار شستشو درب ماشین لباسشویی باز نمی شود و باید حتما دوشاخه از پریز کشیده شود و یا باید کلید قفل درب را فشار داد.

تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ

روش تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ

در هر صورت عیب یابی و تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ نیازمند دانش و توانایی تخصصی است و باید به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران بود. از مهمترین دلایل خراب شدن برد ماشین لباسشویی سامسونگ خرابی قطعات تشکیل دهنده آن، مثل فیوزها و یا خازن در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می باشند که می توان تنها با تعمیر آنها برد لباسشویی سامسونگ را دوباره راه اندازی کرد و نیازی به تعویض قطعات نیست. علت دیگر خراب شدن برد لباسشویی سامسونگ می تواند نفوذ آب به درون قطعات ماشین باشد که باعث ایجاد اتصالی در سیم پیچی داخلی می شود و به این صورت برد الکترونیکی ماشین لباسسویی می سوزد.
در صورت ایجاد چنین مشکلی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد چرا که امکان اتصالی سیم پیچی داخلی نیز وجود دارد و ممکن است بدنه ماشین دارای برق گرفتگی شود. در صورت آتش سوزی نیز برد می سوزد و قابل تعمیرات نیست و باید برد جدیدی را بر روی ماشین لباسشویی نصب کرد تا دوباره بتوان از ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس ها استفاده کرد. ضمنا در صورت تعویض و تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ مطمئن شوید که از قطعه اورجینال استفاده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *