عیب یابی یخچال فریزر ال جی

عیب یابی یخچال فریزر ال جی | تعمیرات و رفع کد خطا و ارور

عیب یابی یخچال فریزر ال جی یکی از مهمترین اقدامات برای سالم نگه داشتن دستگاه و پیشگیری از دردسرهای بعدی است. زمانی را برای مسافرت خود در نظر گرفته بودم که بعد از کلی مشغله کاری و خستگی به یک سفر چند روزه بروم و از خانه خارج شدم با خیال راحت به مسافرت رفتم و بعد از چند روزی که با شادی به خانه برگشتم با اوضاع بدی رو به رو شدم و تمام خوشی سفر از یادم رفت. بوی نامطبوعی که در خانه پیچیده بود.

سراغ یخچال رفتم، دیدم که تمام این اوضاع از یخچال فریزر منشا می گیرد و باید به سراغ تعمیرکار یخچال فریزر ال جی بروم که علاوه بر هزینه تعمیرات که کلافه شده بودم باید با تمام خستگی یخچال فریزر رو جا به جا می کردم و تصمیم گرفتم برای جلوگیری از تکرار این اوضاع بد به مطالعه نگهداری صحیح از یخچال فریزر ال جی بپردازم که بتوانم طول عمر دستگاه را بیشتر کنم. آچارکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید ال جی را در تهران داشته و آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشد.

کدهای مخصوص عیب یابی یخچال فریزر ال جی

اولین مورد که باید بررسی کنیم: کدهای خطای یخچال فریزر ال جی و معنای آن ها است. در بعضی مواقع امکان دارد کدهایی روی نمایشگر دیده شود که نشان دهنده خطا در دستگاه است و با دانستن معنی این کدها می توان به عیب یابی یخچال فریزر ال جی پی برد.

• Ert : در سنسور محیطی مشکلی به وجود آمده است.
• Eff : فن فریزر بررسی شود.
• Ehs : در سنسور رطوبت مشکل ایجاد شده.
• Erf : فن یخچال باید مورد بررسی قرار گیرد.
• Eds : ممکن است سنسور دیفراست خراب باشد.
• Eif : فن یخساز مشکل دارد.
• Efs : سنسور فریزر مشکل دارد.
• Ecf : فن کندانسور ممکن است ایراد داشته باشد.
• Ers : سنسور یخچال دارای مشکل است.
• Eco : ارتباطی نمایشگر ایراد پیدا کرده است.
• Eoff : در مد نمایشگاهی مشکل به وجود آمده است.
• Egf : فلومتر آب باید بررسی شود.

تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر ال جی

از مهمترین مشکلات برای تعمیرات یخچال فریزر ال جی که امکان دارد با آن رو به رو شویم ایجاد سرمایش با قدرت کم و پایین که ممکن است قسمت فریزر یخ نزند، امکان دارد موتور دستگاه از نظر کارکرد ضعیف باشد و یا فعالیت بیش از حد موتور دستگاه در حالی که گاز دستگاه کامل است و سرمای داخل یخچال کم شود. برفک زدن یخچال فریزر ال جی که یکی دیگر از مشکلات دستگاه است که باید علت آن را پیدا کرد و به رفع آن ایراد پرداخت.

اگر این برفک ها شبیه به قندیلک باشد و قطره های آب یخ زده که بر روی دیواره فریزر و سقف آن دیده می شود نگران کننده نیست. زیرا زمانی که درب یخچال باز می شود دستگاه رطوبت موجود در هوا را جذب می کند و آن رطوبت تبدیل به قندیلک می شود و برای رفع آن می توان بعد از تمیز کردن دستگاه درب آن را کمتر باز و بسته کرد و در صورتی نگران کننده است و نیاز به تعمیرکار دارد که یخ زدگی بر روی مواد غذایی داخل یخچال فریزر تیکه تیکه و یا به اندازه یک و نیم سانت باشد.

تعمیر و عیب یابی یخچال ال جی
از دیگر مواردی که جز تعمیرات یخچال فریزر ال جی است که به وجود می آید: دستگاه یکسره کار می کند، بوق زدن یخچال ال جی، مواد غذایی زودتر از حد معمول خراب می شود، برفک زدن یخچال فریزر ال جی، صدا های غیرعادی از یخچال خارج می شود، خارج نشدن آب از آبریز دستگاه، دستگاه یخ می سازد ولی از آن خارج نمی شود، در هر حال پس از بررسی مشکل به وجود آمده و عیب یابی یخچال فریزر ال جی می توان بدون نگرانی و استرس با نمایندگی مجاز ال جی تماس گرفت و تعمیرکار متخصص بعد از عیب یابی مشکل را حل خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی با وجود تعمیرکاران حرفه ای که در اختیار دارد به خوبی می تواند مشکلی که برای یخچال فریزر ال جی شما به وجود آمده است رفع کند و این نمایندگی ها در تهران و تمام نقاط و شهرهای ایران با افتخار مشغول خدمات رسانی به محصولات این برند هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *