تعمیرکار لباسشویی در تهران

تعمیرکار لباسشویی در تهران با ضمانت و قیمت مناسب

بهترین تعمیرکار لباسشویی در تهران اول از همه باید متعهد به کارش باشد. برای همگی ما روشن است که لباسشویی هم مثل تمام وسایل برقی که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم خراب می شود که آن هم ممکن است دلایل بسیار زیادی دارد اعم از استفاده اشتباه از دکمه های آن، برق آن را بی رویه کشیدن و به برق زدن، استفاده زیاد در طول سالیان و مستهلک شدن. همگی خیلی خوب می دانیم که در صورتی که کار تعمیرات را به کاردان نسپاریم، ممکن است که برای همیشه آن وسیله برقی را که در اینجا لباسشویی مدنظر است؛ از دست بدهیم. پس یافتن یک تعمیرکار لباسشویی خوب امر بسیار مهم و خطیری در این حوزه است تا به بهترین صورت ممکن به تعمیر ماشین لباسشویی در تهران  بپردازد.

متخصصان تعمیرکار لباسشویی در تهران

اهل فن معمولا توصیه می کنند، زمانی که شما نقصی در ماشین لباسشویی خود می یابید اولین راه حل این است که خودتان نگاهی به لباسشویی انداخته و آن را بازبینی کنید. در صورتی که نتوانستید به فرد متخصص یا تعمیرکار لباسشویی در تهران مراجعه کنید. حال، چه اتفاقی می افتد که نمی توانید مثلا واشر ماشین لباسشویی را خودتان را تعمیر کنید؟ این مدل های جدید ماشین لباسشویی و جدیدترین لوازم هوشمند، ممکن است به دلیل وجود نقص مکانیکی یا برقی خراب شوند.
ماشین لباسشویی قطعاتی مانند کمربند محرک، پمپ یا تراشه الکترونیکی رایانه (که برنامه ریزی را برای چرخه شستشو کنترل می کند) دارد که هر کدام از آنها می توانند خراب شوند. مثلا تعمیرکار لباسشویی سامسونگ این را می داند که کمربندها اگر فرسوده شوند، می توانند باعث لغزش ماشین در هنگام حرکت شوند که وقتی ماشین لباسشویی روشن است، می توانید صدایش را بشنوید. یا مثلا پمپ، اگر خراب شود، از طریق آب باقی مانده در دهنه یا محل استوانه ای شکل ماشین در پایان چرخه، می توان آن را شناسایی کرد. متناوباً، اگر این کار ادامه پیدا کند، پمپ از کار می ایستد.

تعمیرکاران آچارکار با داشتن تجربه و تخصص کافی در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی به همراه سایر برندهای داخلی و خارجی، خیال شما را از کیفیت و تعویض قطعات اورجینال راحت می کند. از این رو می توانید تعمیرات لباسشویی در تهران را با خیال راحت به ما بسپارید.

تعمیرکار لباسشویی در منزل

یک تعمیرکار لباسشویی می تواند در هر جا چه در محل کارش و چه در منزلش به شما خدماتی را ارائه دهد. گاهی آنها پس از عیب یابی متوجه می شوند که نیاز نیست ماشین را به تعمیرگاه برده و تعمیر کنند. آنها می توانند لباسشویی را داخل منزل هم تعمیر کنند. آنها با این کار خود را خدمتگزار و در کنار شما می دانند تا با استفاده از بهترین و به روز ترین ابزارها، لباسشویی شما را تعمیر کنند. لازم به ذکر است که هزینه کم تر خواهد شد و صرفه ی اقتصادی دارد. اما نکته ای که توصیه می شود این است که شما به صورت سالیانه لباسشویی خود را جرمگیری کنید و از فیلتر لباسشویی استفاده کنید.

تعمیرکار لباسشویی در تهران

خرابی های رایج لباسشویی

صدا دادن: تعمیرکار با توجه به نوع صدایی که ایجاد می کند از تق تق موتور پمپ، گرفته تا صدای جیر جیر تسمه یا بلبرینگ های وان فرسوده، عیب یابی می کند و واشر را تعمیر می کند.
نشتی: تعمیرکار لباسشویی دلیل نشت واشر را از پمپ فرسوده و مهر و موم درب، تا خرابی شیر ورودی آب، تشخیص می دهد و آن را تعمیر می کند.
روشن نشدن:‌ تعمیرکار با بررسی چند مولفه اصلی مانند کلیدهای قفل درب، تایمرها، کنترل های الکترونیکی و فیوزهای حرارتی، دلیل روشن نشدن لباسشویی را می فهمد و در صدد رفع آن بر می آید.
کار نکردن تایمر: تعمیرکار بررسی می کند که چرا تایمر واشر شما با عیب یابی قطعات مانند کلید در، موتور تایمر، کنترل سطح آب و پمپ تخلیه کار نمی کند.
کارِ پمپ را انجام می دهد اما نمی چرخد: تعمیرکار بررسی می کند و با آزمایش اتصال مستقیم موتور درایو، قفل در و موتور واکس، واشر چرخشی را تعمیر می کند.
لرزش و حرکت:‌ تعمیرکار لباسشویی با بازرسی کمک فنرها، تسمه های مرطوب کننده وان و تسطیح پایه ها، نحوه عیب یابی و تعمیرات واشر را که می لرزد و حرکت می کند؛ می یابد. بعد از آن به تعمیرات می پردازد.
آب در لباسشویی پر نمی شود:‌ تعمیرکار با آزمایش شلنگ ورودی، سوئیچ در و شیر ورودی آب، مشخص می کند که چرا واشر شما از آب پر نمی شود. بعد از آن که دلیل را دریافت، به تعمیرات آن می پردازد.
بوی سوختن: اگر بوی سوختن از واشر شما ایجاد می شود ، تعمیرکار لباسشویی مشکلات رایج را برطرف کرده و در می یابد کدام قسمت ها می توانند باعث ایجاد بوی سوختگی شوند. از تسمه های محرک گرفته تا قرقره های موتور سپس به تعمیر آن می پردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *