عیب یابی یخچال سامسونگ

عیب یابی یخچال سامسونگ به همراه راه حل

عیب یابی یخچال سامسونگ کاری تخصصی است که باید آن را به اهل فن سپرد. هر چند که یخچال ها عموماً بسیار قابل اطمینان عمل می کنند. اما در هر صورت وسیله برقی می تواند خراب شود و مشکل بزرگ آن این است که به سرعت باید عیب یابی یخچال سامسونگ و به طور کلی تعمیرات یخچال فریزر در تهران را انجام داد. زیرا در صورت خراب شدن، غذای داخل آن نیز به سرعت خراب می شود. اگرچه در عیب یابی مشکلات یخچال و فریزر اغلب حضور فرد تعمیرکار یخچال و فریزر را می طلبد. اما شما می توانید برخی از مشکلات ساده یخچال و فریزر را برطرف کنید. با این کار شما می توانید در هزینه، وقت و دردسر انتظار برای رسیدن کمک به منزلتان صرفه جویی کنید.

مواردی از عیب یابی یخچال سامسونگ

همانطور که در بالا اشاره کردیم گاهی اوقات که مشکل حادی برای یخچال فریزر به وجود نیامده باشد با داشتن آگاهی نسبی می توان در منزل مشکل پیش آمده را حل نمود. آچارکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید سامسونگ قادر است تا یخچال سامسونگ شما را با ضمانت 1 ساله تعمیر نماید. در ادامه برخی از مواردی که می توان با آن ها یخچال سامسونگ را عیب یابی کرد، در زیر به آنها اشاره شده است.

تراز نبودن یخچال فریزر سامسونگ

اولین موضوعی که در عیب یابی یخچال سامسونگ باید به آن توجه کنید، تراز بودن یا به عبارتی هم سطح بودن پایه های یخچال فریزر است. برای انجام این کار، اول یک تراز نجاری را به صورت افقی و بعد به صورت عمودی روی یخچال گذاشته و از تراز بودن آن اطمینان حاصل نمایید. اگر یخچال فریزر سامسونگ شما تراز نبود، با چرخاندن پیچ های زیر یخچال (چرخش به سمت موافق عقربه های ساعت یخچال را بالا می برد) آن را تراز کنید.
تراز نبودن یخچال فریزر سامسونگ

رفع خاموشی لامپ داخلی

اگر هنگام باز کردن درب یخچال متوجه شدید که لامپ داخلی آن روشن نمی شود، برای عیب یابی یخچال سامسونگ ابتدا مطمئن شوید جریان برق ورودی متصل است. هم چنین بررسی نمایید که لامپ شل نباشد. سپس از فروشگاه لوازم خانگی یک لامپ با توان 40 وات خریداری کنید. توجه داشته باشید که به هیچ وجه از لامپ استاندارد با توان بالا تر استفاده نکنید.

ابتدا هرگونه محافظ متصل به یخچال را از آن جدا کنید. یخچال سامسونگ خود را از برق بکشید و سپس با دقت لامپ را تعویض کنید و یخچال را دوباره به پریز برق وصل کنید. اگر چراغ هنوز هم کار نمی کند، این احتمال وجود دارد که مشکل از سوئیچ درب یا سیم کشی باشد. اگر احتمالا مشکل از سوئیچ باشد، نیاز به تعویض دارد. در صورتی که مشکل کماکان ادامه داشت، ممکن است مشکل الکتریکی پیچیده تری داشته باشد که نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد.

تعمیرات یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ

تعمیرات یخ ساز در عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ بسیار پر اهمیت است. زیرا یخ بستن مناسب موادغذایی موجب ماندگاری آن ها می شود. اگر یخ ساز یخچال شما به درستی یخ تولید نمی کند باید بررسی کنید که دمای فریزر زیر 10 درجه فارنهایت باشد. زیرا برای دمای بالاتر از 10 درجه یخ سازی به درستی انجام نمی پذیرد. باید توجه داشته باشید که پس از تنظیم دمای مناسب، عملیات یخ سازی حدود 12 ساعت طول خواهد کشید.
از طرفی لازم به ذکر است که معیوب بودن شیر ورودی آب نیز یکی از مهمترین دلایلی است که یخ ساز به درستی یخ تولید نمی کند.
تعمیرات یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ – آب سرد کن

عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ شبیه مواردی است که در بالا بیان شد. اکثر گزارشاتی که از خرابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ شده است مربوط به از کار افتادگی آب سرد کن آن است. این مشکل می تواند به دلایل بسیاری به وقوع بپیوندد. گاهی اوقات جریان آب قطع شده و آب سرد کن دیگر کار نمی کند و گاهی نیز حتی با کار کردن آب سردکن ، آب خروجی گرم است. به طور کلی می توان گفت برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ باید لوله انتقال آب، سوئیچ درب، برد کنترل کننده آب سرد کن و ترموستات را بررسی نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *