عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی | علت و نحوه رفع آن

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی با روش های مختلفی قابل انجام است. ماشین لباسشویی ال جی از نظر کارایی، جزء معروف ترین ماشین لباسشویی ها است. از این رو با گذشت زمان در دهه های اخیر، تقاضا برای خرید ماشین لباسشویی ال جی افزایش یافته است. ماشین های لباسشویی ال جی که به عنوان یک مارک برتر ماشین لباسشویی نیز شناخته می شوند، برای تمیز و پاک کردن لباس ها از فناوری اینورتر هوشمند استفاده می کنند. همچنین به کاربر کمک می کند تا 36 درصد انرژی خود را ذخیره کند. پس از عیب یابی دقیق نوبت به تعمیرات ماشین لباسشویی می رسد که حتما باید زیر نظر متخصصین حرفه ای در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی انجام شود. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی LG را بررسی نماییم.

مواردی از عیب یابی ماشین لباسشویی LG

جهت عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی، می توانید بیشترین اشکالات رایج که برای ماشین لباسشویی رخ می دهد را مطالعه کنید. ما به اختصار برخی از آن ها را بیان می کنیم.

به پایان نرسیدن چرخه شستشو

اگر ماشین لباسشویی شما چرخه شستشوی خود را تمام نمی کند معمولاً مشکل به دلیل نقص در صفحه کنترل و یا معیوب بودن تایمر اتفاق افتاده است. در این صورت برای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی شما یک راه حل بسیار آسان برای این مشکل وجود دارد. برای عیب یابی این مشکل با تنظیم مجدد تایمر ماشین لباسشویی، آن را برای مدت زمان مشخصی مجددا اجرا کنید. اگر بعد از این زمان ثابت متوقف نشود، مسئله ی مهمتری پیش آمده است. در آن صورت نگران نباشید و با ما تماس بگیرید. ما خدمات بسیار مقرون به صرفه ای برای حل مشکل شما ارائه می دهیم. نرخ های ما نیز بسیار مقرون به صرفه است.

عیب یابی لباسشویی ال جی - چرخه شستشو

نچرخیدن دیگ لباسشویی ال جی

اگر درب ماشین لباسشویی قفل نشود، ماشین لباسشویی شروع به راه اندازی نکرده و دیگ نمی چرخد. بنابراین خرابی قفل درب می تواند یکی از دلایل نچرخیدن دیگ لباسشویی باشد. اشکال دیگر می تواند در برد الکترونیکی موتور باشد که نیروی لازم برای حرکت دیگ را تامین نمی کند.

عیب یابی لباسشویی ال جی - نچرخیدن دیگ

سرو صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباسشویی شما درحین شستشو دارای لرزش و حرکت است، برای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی خود نگران نباشید مشکل بزرگی برای ماشین لباسشویی شما به وجود نیامده است. چند نکته و راه حل ساده برای شما وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را دنبال کرده و مشکل به وجود آمده را مدیریت کنید. این صداهای تولید شده که کاربران را از ایجاد یک مشکل بزرگ در ماشین لباسشویی می ترساند، فقط هشدار دهنده است و جای نگرانی ندارد. یکی از دلایل آن می تواند تراز نبودن سطح زیرین ماشین لباسشویی باشد. اگر کف هم سطح نباشد، لباسشویی شما قطعاً دچار لرزش می شود. خوشبختانه حل این مشکل آسان است و با تراز کردن سطح آن مشکل برطرف می شود.

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

دلیل دیگر آن می تواند نامتعادل بودن بار درونی آن باشد. اگر لباس ها را به صورت نامتعادل در آن قرار دهید، باید بار درونی آن را تنظیم کنید. لطفا دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی را از نظر توصیه های اندازه بار درونی بررسی کنید. بهترین حالت قرار دادن لباس ها درون ماشین لباسشویی اینگونه است که نباید حالت فشرده داشته باشند و باید بین لباس ها فضای آزاد وجود داشته باشد.

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی – گرم نکردن آب

اگر برای شما این اطمینان حاصل شده که آب گرم نمی شود، ممکن است یکی از دلایل زیر موجب به وجود آمدن این اختلال شده باشد:
1. آسیب دیدن المنت لباسشویی
2. خراب شدن برد الکتریکی و یا تایمر لباسشویی
3. آسیب دیدن ترموستات

از سایر موارد عیب یابی ماشین لباسشویی می توان به تخلیه نکردن و استفاده نکردن از مواد شوینده اشاره کرد.

در صورت بروز هر یک از این مشکلات و سایر مشکلات مشابه، برای عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید با همکاران ما در شرکت آچارکار تماس گرفته و نسبت به حل مشکل ماشین لباسشویی خود اقدام کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *