عیب یابی یخچال فریزر پارس

عیب یابی یخچال فریزر پارس | علت و رفع آن

عیب یابی یخچال فریزر پارس با وجود تعمیرکاران آچارکار، کار سختی نخواهد بود و همکاران ما تمام وقت برای برطرف کردن مشکلات شما حاضر هستند. محصولات پارس نامی بسیار آشنا برای ما ایرانی ها می باشد و به خوبی از کیفیت و دوام محصولات آن آگاهی داریم. شرکت صنعتی تولیدی پارس که در استان قزوین واقع است از سال 59 ساخت یخچال فریزر را آغاز کرده و روز به روز کیفیت و تنوع محصولات خود را افزایش داده است.

تکنولوژی کاربردی و پیشرفته ای که در یخچال فریزر پارس به کار برده شده این است که هر مشکلی برای هر قسمت از یخچال فریزر به وجود می آید با نمایش یک کد خطا روی صفحه نمایشگر یخچال فریزر، به کاربر هشدار می دهد که کدام قطعه از یخچال فریزر دچار مشکل شده است. در این مقاله برای آگاهی و آسایش شما عزیزانی که اقدام به خرید یخچال فریزر پارس کرده اید، نحوه عیب یابی یخچال فریزر پارس را بیان می کنیم. لازم به ذکر است چون تعمیرات یخچال فریزر پارس کاری است که نیاز به تخصص دارد به شما توصیه می کنیم حتی اگر خود شما اشکال به وجود آمده در یخچال فریزر را حدس زدید، نسبت به برطرف کردن آن اقدام نکنید و کار را به متخصصان آچارکار بسپارید. علاوه بر این آچارکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید سامسونگ به تعمیرات این برند خوش نام نیز می پردازد.

عیب یابی یخچال فریزر پارس – خطای FF

این خطا نشانگر این است که سنسوری که وظیفه آن تشخیص دمای فریزر است یا قطع شده و یا به کلی آسیب دیده است. این مشکل را نباید دست کم گرفت؛ زیرا باعث به وجود آمدن تغییرات نامناسب در دمای فریزر شده و ممکن است فریزر یا بیش از حد سرد و یا بیش از حد گرم شود.
البته اگر قسمت فریزر به دمای بالاتر از 24 درجه سانتی گراد برسد، یخچال فریزر شما کد خطای HI را روی صفحه نمایشگر نشان می دهد و اگر دمای فریزر کاهش یابد این خطا خود به خود از بین می رود. در صورت به وجود آمدن این دو خطا، برای عیب یابی یخچال فریزر پارس باید سنسور تنظیم دما و ترموستات را مورد بررسی قرار دهید. بهترین کار این است که با اهم متر، عملکرد این سنسور که دمای فریزر را تشخیص می دهد بسنجید و آن را تعمیر یا تعویض کنید. البته این امکان هم هست که برد الکتریکی دچار مشکل شده باشد.

عیب یابی یخچال فریزر پارس
حالت برعکس نیز ممکن است اتفاق بیفتد، یعنی اگر دمای فریزر شما از 33 درجه سانتی گراد کمتر شود، یخچال فریزر شما کد خطای LO را نشان می دهد. این کاهش دما ممکن است باعث یخ زدگی یخچال فریزر شما شود که بسیار خطرناک است و باید سریعا یخچال فریزر را از برق جدا کنید. در صورت بروز هر یک از خطاهای بیان شده در بالا، با گروه آچار کار تماس بگیرید تا به صورت تخصصی مشکل یخچال فریزر شما بررسی شود.

عیب یابی یخچال فریزر پارس – خطای (_ _)

این کد خطا، خاموش شدن لامپ داخل یخچال و قسمت یخچال را نشان می دهد. ابتدا سلامت لامپ را بررسی کنید و بعد با مشاوران آچار کار تماس بگیرید.

کد خطای EF در عیب یابی یخچال فریزر پارس

عیب یابی یخچال فریزر پارس در صورت بروز کد خطای EF به چند صورت امکان پذیر است. ابتدا باید گفت دلیل به وجود آمدن این خطا، آسیب دیدن سنسور اواپراتور است. اگر با این مشکل مواجه شدید به وسیله اهم متر سنسور اوپراتور را بررسی کنید، بعد از آن عملکرد خود اوپراتور را بسنجید و در ادامه از متخصصین در این زمینه همچون گروه آچار کار کمک بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *